ART / Lithographs / Silkscreen 9862399
nr 986 2399
SILKSCREEN
Yvonne Larsson, " Jag talar till dig", 16/200, sheet: 76x57,
Yvonne Larsson, " Jag talar till dig", 16/200, bladets mått: 76x57
800
SEK 300
Monday October 12 2015
at 18:52:14
12/10 18:40:50